کارخانجات دارویی بایرافلاک

کارخانجات دارویی بایرافلاک
ادمین
25 مهر 1400
405 بازدید

کارخانجات دارویی بایرافلاک

گروه کارخانجات دارویی بایر افلاک، بزرگترین داروسازی خاورمیانه، در استان لرستان ، شهرستان ازنا واقع گردیده و در جهت محرومیت زدایی این منطقه و افتخار آفرینی در عرصه علم و صنعت دارویی، پزشکی و دامپزشکی میهن سبز اسلامیمان عزمی جزم و دیرینه و با دانش روز پیوندی ناگسستنی دارد.

این مجموعه شامل 7 کارخانه عظیم تولیدی به شرح ذیل می باشد:

1- داروسازی دامی

2- داروسازی انسانی

3- مواد اولیه دارویی

4- واکسن

5- سرم

6- سموم دفع آفات کشاورزی، حیوانی، خانگی

7- مواد آرایشی، بهداشتی

کارخانه داروسازی دامی و انسانی بایر افلاک مجموعاً دارای زمینی به مساحت 120000 متر مربع با زیر بنایی به مساحت 75000 متر مربع و سالن تولیدی به مساحت 40000 متر مربع و شامل 7 خط تولید داروهای مورد مصرف دامپزشکی و 13 خط تولید داروهای مورد مصرف انسانی با هدف تولید بالغ بر 200 قلم داروی دامی و 500 قلم داروی انسانی است.

بایرافلاک ازنا

کارخانه دامی این مجموعه در تاریخ 93/03/12 با حضور معاون محترم اول ریاست جمهوری وقت جناب آقای دکتر جهانگیری افتتاح گردیده و با بکار گیری متخصصین مجرب در زمینه های گوناگون و آموزش آنها همسو با علم روز دنیا پیشگام در عرصه صنعت دارو سازی ایران و آسیا گردیده است . خطوط تولیدی این کارخانه عبارتند از:

1- پودر استریل تزریقی پنی سیلین

2- پودر استریل تزریقی سفالسپورین

3- محلولها و سوسپانسیون های خوراکی

4- محلولها و سوسپانسیون های تزریقی مایع

5- پودر های دارویی خوراکی (محلول در آب و مخلوط دردان )

6- انواع پماد های استریل ازپیش پر شده اعم از داخل پستانی، داخل رحمی و ...

7- بلوس و قرص

بایرافلاک-1

یکی از فاکتورهایی که موجب شد این مجموعه در ردیف برجسته ترین ها در صنعت داروسازی آسیا قرار گیرد ، استفاده از تکنولوژی روز اروپا در ماشین آلات و تجهیزات می باشد که توسط مهندسین و مشاورین عالی رتبه در واحد فنی مهندسی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت و توسط تیم بازرگانی تامین گردید.

واحد تحقیق و توسعه با بازار سنجی و مطالعات گسترده در زمینه فرمولاسیون ، آنالیز و مستند سازی فعالیت خود را آغاز و در کوتاهترین زمان موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنایع کشور گردید. با همکاری تمامی واحد های تخصصی این مجموعه، اعم از واحد های بازرگانی ، آزمایشگاه ها ، برنامه ریزی و انبار، بخش تحقیق و توسعه موفق به اخذ پروانه دامپزشکی گردید.

بدیهی است واحد بازرگانی برای تامین مواد با کیفیت و مورد تایید سازمان دامپزشکی و وزارت بهداشت تحقیقات و بررسی گسترده ای میان منابع در سرتاسر دنیا انجام داده است.

در جهت تکمیل کیفیت بیشتر محصولات، آزمایشگاه های تخصصی این مجموعه شامل آزمایشگاه کنترل مواد اولیه و بسته بندی، آزمایشگاه پایداری ، آزمایشگاه میکروبیولوژی ، آزمایشگاه شیمی ، و آزمایشگاه کنترل حین تولید ، تشکیل شده و انجام کلیه آزمایش ها در آن مطابق آخرین فارماکوپه های دارویی دنیا صورت می پذیرد.

کارخانه داروسازی بایرافلاک

لازم به ذکر است نقش واحد هایی چون برنامه ریزی و انبار در جریان تولید محصول امری بدیهی است و بایر افلاک با بکار گیری نیروهای متخصص و بومی منطقه به این مهم دست یافت.

پس از هماهنگی های واحد های مختلف و تولید محصول در هر خط نوبت به واحد تضمین کیفیت می رسد تا محصول خروجی نهایتا با حداکثر کیفیت به بازار عرضه گردد.

امید است با تلاشهای بی شائبه متخصصین این مجموعه به جامعه ای سالم دست یابیم زیرا بایر افلاک معتقد است سلامت سهم همه موجودات می باشد.

لطفاً نظرات خود را در مورد این مطلب به اشتراک بگذارید.نظرات شما پس از تأیید مدیریت به نمایش در خواهد آمد.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
متن پیام
2 دیدگاه
❤️ 19 دی 1401
بسیار عالی????????
0
???? 19 دی 1401
خوشم اومد..
0